Brniště/V.Valtýnov - FK Cvikov 0:11 (0:5)

Hezké dopoledne, vážení sportovní přátelé. K našemu třetímu mistrovskému utkání jsme zavítali za soupeřem do V. Valtýnova.  Soupeř v létě posílil a tak jsme nevěděli jaké to bude utkání, ve dvou utkáních dal jedenáct gólů a žádný nedostal. Ve svém středu měl obávaného hráče Lukáše Němečka. Ale jak se už v prvních minutách ukázalo tohoto soupeře jsme se obávat nemuseli. A konečně jsme předvedli, co v nás je. Náš kapitán Petr KUČERA, Němečka úplnně vymazal, že po dvaceti minutách obávaný útočník ztratil chuť na fotbal.  Předváděli jsme krásné akce na jeden dotek, dali jsme pěkné branky. Na naší  hru se dalo konečně dívat. V naší záložní řadě vyčnívali Jakub Silný s Míšou Tímou, útočili, rozehrávali, a hlavně, vraceli se pomáhat obranně, když bylo potřeba, ale to bylo velmi velmi málo. Náš stožár a hasič zároveń, mluvím samozřejmě o Petrovi Kučerovi, všechno oběhal a stačil vstřelit i dvě branky (mohlo jich být i víc, že Péťo). V tomto utkání se stal nejlepším střelcem Lukáš Pokorný se čtyřmi góly. Musím se ještě zmínit o klucích z mladších žáků, bez kterých bychom toto mužstvo nepostavili. Jsou to nám známí Ondra NOVOTNÝ, Jirka KROUTIL, Míša DOAN, Honza HRŮZA (poprvé si zachytal za starší žáky), Tadeáš TÍMA (dal svůj první gól za starší žáky). Nesmím zapomenout na Jakuba SILNÉHO, který se k nám vrátil z Varnsdorfu, jsme moc rádi, že je zpátky. Všem klukům děkujeme za předvedenou hru. 

Sestava: Marek ŽUCHA, Honza HRŮZA, Radek VANČURA, Petr KUČERA (C), Tadeáš SEDLÁK, Jirka KROUTIL, Ondra NOVOTNÝ, Jakub SILNÝ, Míša TÍMA, Lukáš POKORNÝ, Míša DOAN, Tadeáš TÍMA

Branky: 4x Lukáš POKORNÝ, 2x Petr KUČERA, 2x Jakub SILNÝ, 1x Míša TÍMA, 1x Tadeáš TÍMA, 1x Jirka KROUTIL

Trenéři starších hráčů