BRNIŠTĚ - CVIKOV 1:3 (1:1)

Dnešní poslední utkání v nadstavbové části jsme sehráli se soupeřem z Brniště. Bylo to utkání zcela odlišné, než-li jsme sehráli ve čtvrtek proti Bukovanům. Bylo to utkání "ubojované", vstřelili jsme první gól, mohli a měli jsme se uklidnit, ale bylo to naopak, přestali jsme úplně hrát a inkasovali vyrovnávací gól, nutno napsat, že to byl jediný gól v nadstavbové části, který jsme inkasovali. V prvním poločasu z naší strany byly velice špatné přihrávky, skoro žádná střelba, špatná souhra, prostě špatné. V druhé půli se to trošku zlepšilo, ale jenom trochu. Kluci snad byli už na prázdninách. Jak už jsem psal minule, přesto klukům děkujeme za celou sezonu. A konečné 5 místo v tabulce. 

Naše branky vstřelili: 1x David WALDHAUSER, 1x Míra MÁSLÍK, 1x Radek VANČURA

Nastoupili: Marek ŽUCHA, Honza KOHOUT, Petr KUČERA, Vítek HERUDEK, Míra MÁSLÍK, David WALDHAUSER, Adam HRADISKÝ, Radek VANČURA, střídající hráč: Jakub KALINA