Bílý Kostel - FK Cvikov 1:1 (0:0)

               První půlhodina zápasu vyzněla pro FK - Cvikov, byli jsme aktivnější a vytvořili si i šance. 
V 9. min vstřelil dokonce  Kuběj branku, ale ta nebyla pro předchozí faul uznána, ač rozhodčí zcela evidentně gestikulací ukazoval výhodu FK - Cvikov. Poté se hra srovnala. V dobrém utkání se pokračovalo i po přestávce a domácí postupně získávali navrch. V 63. dosáhli branky, když se míč po Ulrichově teči dostal k Dominiku Ďurišovi a ten ze skrumáže prostřelil gólmana Machačného. Předtím byl blízko úspěchu F. Ulrich, jenže jeho šanci po sólu vychytal brankář Machačný. V 70. mohl náskok pojistit Sedlmajer, který trefil spojnici branky. Hubený náskok ale domácí neudrželi a osm minut před koncem pálil Červenka po odraženém míči přesně. Dle mého názoru remíza zasloužená. Kaňkou utkání bylo zranění Pěničky a Coufala, kteří museli do sprch už v prvním poločase.